Dlaczego IDEA INSTAL to zaufana firma elektryczna?

Dlaczego IDEA INSTAL to zaufana firma elektryczna?

Wybór firmy elektrycznej, która wykona dla nas instalacje nie powinien być pochopny. Warto sprawdzić profesjonalizm firmy elektrycznej, na usługi której zamierzamy się zdecydować. IDEA INSTAL z Bydgoszczy to dobry wybór, ponieważ:

Firma elektryczna z doświadczeniem w 2 krajach

Początek naszej działalności na bydgoskim rynku sięga 2000 roku. Świadczyliśmy usługi elektryczne dla budynków prywatnych i przemysłowych. Nasi najbardziej doświadczeni elektrycy, których zatrudniamy posiadają nawet 40 lat doświadczenia w branży elektrycznej.

Spędziliśmy również wiele lat w Norwegii obsługując klientów o wysokich wymaganiach jeśli chodzi o prace elektryczne. Nabyte doświadczenia wykorzystujemy obecnie świadcząc usługi elektryczne dla klientów z Bydgoszczy i okolic.

Pracownicy na umowach o pracę

Wbrew pozorom to bardzo ważny aspekt, jeśli wybieracie Państwo firmę elektryczną. Zdarza się bowiem, że firmy wykonujące usługi elektryczne zatrudniają pracowników na umowy śmieciowe lub „na czarno”. Brak stabilności zatrudnienia i częste rotacje powodują, że Państwa inwestycja może być przerwana na przykład w połowie prac, a firma elektryczna nie będzie miała zasobów ludzkich, by dokończyć Wasz projekt w obiecanym terminie. Firma elektryczna IDEA INSTAL zatrudnia wszystkich pracowników na umowę o pracę.

Bez obaw o narzędzia pracy

Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że posiadamy rozwinięty park narzędziowy, a także rozbudowaną flotę samochodów, które wysyłamy na prace elektryczne. Jest to o tyle ważne, że decydując się na mniej doświadczoną firmę elektryczną ryzykują Państwo, że każda awaria droższych narzędzi czy busa może zamrozić prace nawet na tydzień czasu.

Konkurencyjna cena

Pomimo dużego doświadczenia i w pełni profesjonalnej usługi staramy się być konkurencyjni cenowo. Dbamy o to, aby cena za oferowane przez nas prace elektryczne była dla Państwa zadowalająca.  Zachęcamy zatem do złożenia zapytania ofertowego w zakładce KONTAKT.

Więcej o usłudze Instalacje elektryczne Bydgoszcz.