Piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny

Piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny

Piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny zapewnia podwyższony komfort cieplny, a także nieprzeciętną wydajność. Takie rozwiązanie jest coraz powszechniej spotykane w nowoczesnych mieszkaniach oraz domach. Plusem jest spora ilość zalet. Sprawdzają się o wiele lepiej niż tradycyjne piece gazowe.

Niski ubytek ciepła

Opisywany typ konstrukcji zapewnia niski ubytek ciepła. Jest to znakomita opcja dla tych, którzy oczekują wysokiej efektywności. Ciepło pozyskiwane jest również ze spalin, a następnie wykorzystywane do ogrzewania budynku. Piec kondensacyjny to doskonały wybór w przypadku ogrzewania podłogowego, ale nie tylko. Użytkownicy cenią sobie redukcję rachunków za gaz. Należy zaznaczyć, że urządzenie może pracować również ze standardowymi grzejnikami, a więc jest to kwestia bardzo indywidualna.

Ograniczona obsługa

Piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny wymaga ograniczonej obsługi. Nie ma więc konieczności zbyt częstej zmiany ustawień, tak jak bywa w przypadku modeli gazowych. Atutem jest także intuicyjne działanie. Bez żadnych trudności można ustalić pożądane parametry, które będą w stu procentach przystosowane do danego wnętrza.

Niska awaryjność

Piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny wykonany z certyfikowanych tworzyw cechuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy chcą uniknąć kłopotliwych awarii oraz usterek. Opisywany typ sprzętu to inwestycja na lata. Jest nieco droższy, niż modele tradycyjne, jednak wygoda obsługi znajduje się na o wiele wyższym poziomie.

Jeśli macie Państwo pytania odnośnie montażu instalacji grzewczej w Waszych domach czy firmach z wykorzystaniem pieca dwufunkcyjnego kondensacyjnego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://idea-instal.pl/instalacje-grzewcze-bydgoszcz